Křesla a židle

Křesla a židle z umělého ratanu v této kategorii patří do prémiové kolekce Perla holandské značky IRM. Díky tomu má tento nábytek z umělého ratanu stejnou barvu výpletu a dá se proto v případě potřeby kombinovat s dalším nábytkem z kolekcí Perla a Brillante, lze k nim přikoupit například samostatné jídelní stoly z umělého ratanu. Ratanový zahradní nábytek v této kategorii má konstrukci z hliníku, který je lehký a nezrezne, umělý ratan je panenský materiál, žádný recyklát, proto je barevně stálý a odolný nejen vůči letním teplotám, ale i vůči mrazu.

Polstry a polštáře v krémové barvě jsou součástí dodávky a jsou zahrnuté v ceně - kromě židle z umělého ratanu Topazzio, která polstr nemá. Potahy na polstry a polštáře jsou ušité ze speciální voděodolné látky s nanovláknem. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Celé jídelní sestavy z umělého ratanu za zvýhodněné ceny najdete v samostatné kategorii našeho e-shopu. Potřebujete-li samostatné stoly z umělého ratanu, pořídíte je v další kategorii.

Ukázka a vyzkoušení nábytku je možná v našem skladě a showroomu na kraji Jihlavy, kousek od dálnice D1, po předchozí domluvě.

Křesla a židle z umělého ratanu prodáváme i od dalších značek, které na našem trhu zastupujeme. Pro naši kompletní nabídku křesel a židlí z umělého ratanu navštivte náš širokosortimentní eshop LTC-umely-ratan.cz specializovaný na umělý ratan.

Filtrování nabídky:

Křeslo z umělého ratanu Brillante šedé

Cena: 10 990,00 Kč
 
Dostupné: skladem
Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

200,- Kurýr

50,- navíc za dobírku


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.

Přihlášení