Doprava a platba

Náš zahradní nábytek z umělého ratanu zasíláme zákazníkům většinou kurýrní službou. Na termínu předání se s Vámi předem dohodneme při telefonickém potvrzování Vaší objednávky. Naprostou většinu objednávek zavážíme do pár dnů, maximálně jednoho týdne od objednání.

V den, kdy zásilku kurýrovi předáme, budete informováni emailem o tom, že následující den bude zásilka doručena. V den doručení Vám přijde SMS s telefonním číslem řidiče, se kterým je možné se dohodnout na době dodání nebo případně odložení dodání na následující den. Hodinu před doručením Vám řidič zavolá, aby Vás upozornil na blížící se převzetí. Ale to vše si ještě dohodneme telefonicky poté, co k nám přijde Vaše objednávka.


Při objednávce nad 5.000,- Kč je doprava zdarma.

V ostatních případech účtujeme dopravné a balné 200,- Kč vč. DPH.

 

Pokud Vám bude zboží zasláno na dobírku, účtujeme navíc k dopravnému platbu za dobírku 50,- Kč vč. DPH. V ceně dopravy je doručení nábytku za první uzamykatelné dveře. To je například branka od předzahrádky u rodinného domku.

V případě, že potřebujete asistenci řidiče k odnesení nábytku na místo určení, je nutné do poznámky při vyplňování objednávky napsat "ASISTENCE ŘIDIČE". Tato služba znamená, že Vám řidič pomůže nábytek odnést, kam v rámci nemovitosti na adrese doručení určíte. Jedná se o asistenci řidiče, tedy nábytek bude přemisťovat řidič s další osobou dodanou vaší stranou. Cena této služby je 400,- Kč s DPH, u objednávek nad 20.000,- Kč s DPH ji poskytujeme zdarma.

 

Akceptujeme tři způsoby úhrady:

 

dobírka

platební karta nebo rychlý on-line bankovní převod - přes GoPay platební bránuplatba předem na zálohovou fakturu* - převodem na náš bankovní účet

*Dojde-li u platby předem na zálohovou fakturu, kdy pro Vás blokujeme objednané zboží, k prodlevě o více než 5 pracovních dnů po splatnosti, bude z naší strany objednávka zrušena.

Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

200,- Kurýr

50,- navíc za dobírku


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.

Přihlášení