O nás

IRM je nadnárodní firma vlastněná holanďany, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního nábytku z umělého ratanu, jako jsou především sedací soupravy, jídelní sestavy, stoly, křesla, židle, lehátka, pohovky a květináče z umělého ratanu.

 

Výroba probíhá ve dvou továrnách v Číně, pod dozorem holandského managementu. Nábytek je vyráběn na základě návrhů italských designérů. Narozdíl od různých anonymních výrobků odpovídajících spíše čínskému pojetí kvality, jsou produkty značky IRM vyráběny pod kontrolou holandských manažerů. Spojením čínské masové výroby a levné pracovní síly v kombinaci s evropským řízením kvality výroby, dosahuje nábytek z umělého ratanu IRM velmi slušné kvality za rozumné ceny oproti konkurenci.

 

Díky globální působnosti IRM vyrábí a prodává značné množství nábytku z umělého ratanu, což jednak umožňuje optimalizovat výrobu a díky velkým obratům dosahovat nižší ceny, jednak využívat výsledky výzkumu a rychle je uplatnit v praxi.

 

Naše firma má výhradní zastoupení IRM pro Českou a Slovenskou republiku, kupujete tedy přímo od importéra, bez prostředníků. Zakládáme si na nadstandardních službách pro naše zákazníky, takže například veškeré objednávky potvrzujeme telefonicky, během rozhovoru s Vámi probereme vlastnosti objednaného nábytku, domluvíme termín dodání, rádi poradíme a zodpovíme Vaše dotazy. Naše společnost prodává kvalitní nábytek z umělého ratanu i jiných značek než IRM. Zejména se jedná o kolekce naší vlastní značky LTC, kterou speciálně pro naši společnost vyrábí továrna IRM. Pro nabídku našeho kompletního sortimentu umělého ratanu neváhejte navštívit náš další eshop: LTC-umely-ratan.cz.

 

Pro zájemce o spolupráci: provozujeme také velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu. Zákazníkům, kteří mají zájem o větší množství našeho nábytku, jsme samozřejmě schopni poskytnout individuální ceny.

 

Chcete-li si nábytek před koupí prohlédnout a vyzkoušet, není problém. Náš sklad se showroomem je na kraji Jihlavy, kousek od dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Domluvte si schůzku, rádi Vám vše předvedeme.

Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

200,- Kurýr

50,- navíc za dobírku


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.

Přihlášení