Velkoobchod

Velkoobchod s nábytkem z umělého ratanu

Velkoobchodní prodej zahradního ratanového nábytku je jednou z našich stěžejních činností. Za velkoobchodní ceny prodáváme obchodníkům s nábytkem. Máte-li zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat na email info@zahradni-ratan.cz. Nezapomeňte uvést svůj telefon a IČ, případně přiložit výpis z obchodního rejstříku či živnostenský list. Jsme schopni Vám dodat i jiný zahradní ratanový nábytek než je značka IRM, pro náš kompletní sortiment nábytku z umělého ratanu navštivte LTC-umely-ratan.cz.

 

Velkoobchodní prodej je u nás plně integrovaný do e-shopu, po vzájemné dohodě o spolupráci Vás u nás zaregistrujeme jako velkoobchodního zákazníka, a své objednávky pak děláte přímo v našem internetovém obchodě, za velkoobchodní ceny.

 

 

Spolupráce s internetovými obchody

S prodejem na internetu máme dlouhodobé zkušenosti, a proto umíme partnerům, prodávajícím náš umělý ratan na internetu, poskytnout odpovídající servis. Pokud se rozhodnete přidat na svůj internetový obchod náš nábytek z umělého ratanu, dostanete adresu na náš .xml soubor, kterým jednoduše a za pár minut nahrajete naše produkty do svého obchodu, a díky kterému budete automaticky aktualizovat stavy skladu, změny cen, nové produkty atd.

 

V oblasti internetového prodeje v zásadě umožňujeme dvě formy spolupráce:

 

1. Kupování na sklad

Partner si od nás kupuje zboží za velkoobchodní ceny, objednává si přes náš e-shop podle své potřeby, zboží si poté sám balí a rozesílá zákazníkům. V dodávkách jsme pružní a nepožadujeme ze strany prodejců žádné minimální odběry. Pokud tedy nechcete držet zboží skladem, můžete pár dní sbírat objednávky od zákazníků, pak vše objednané zboží u nás koupit a zaslat jednotlivým zákazníkům. Tímto způsobem, vhodným pro začínající prodejce, neriskujete, že Vám budou ležet peníze v nábytku - kupujete pouze to, co už máte prodané.

 

2. Dropshipping

Nedržíte žádný sklad, neinvestujete žádné peníze do nákupu zboží, nic nebalíte a nerozesíláte - o vše se postaráme my! Vy nám pouze zašlete objednávku od svého zákazníka a Vaši fakturu pro něj. My zboží zabalíme, přidáme Vaši fakturu, a dovezeme zákazníkovi. Jednou měsíčně se poté spolu finančně vyrovnáme formou zápočtu. Velkoobchodní cena pro dropshipping je samozřejmě vyšší než při kupování zboží na vlastní sklad - musíme do ní promítnout naše náklady na balení a dopravu. Na druhé straně je tento způsob spolupráce pro partnera jednoduchý, bez starostí a investic.

 

Dalším možnostem velkoobchodní spolupráce, i třeba na provizní bázi, se nebráníme - napište nám svou představu na info@zahradni-ratan.cz a probereme to.

Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

200,- Kurýr

50,- navíc za dobírku


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.

Přihlášení