SEDACÍ SOUPRAVA MOOG OX WHITE GREY
Kód FK120OXWG-SET
Barva Světle šedá
Nosnost křesla 120 kg
Nosnost pohovky 240 kg
27 970 Kč Původní cena: 29 970 Kč Ušetříte: 2 000 Kč
momentálně nedostupné
POPIS

Sedací souprava Moog sestává z dvou křesel Moog a sofy Moog, která jsou vyrobena na principu sedacího vaku, nejedná se však o obyčejné sedací vaky, ale o inovativní, designové kusy zahradního nábytku. Díky nízké váze se s tímto nábytkem lehce manipuluje. Výplní jsou polystyrenové kuličky, které jsou mnohem odolnější proti sesezení než levná polystyrenová drť používaná některými výrobci. Sedací souprava je velmi pohodlná, náplň se ergonomicky přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Naše sedací vaky jsou opravdu hodně naplněné, v sedací soupravě Moog se nemusíte bát opřít, záda krásně drží, nelámou se, jak tomu bývá u některých levných, nekvalitních sedacích pytlů. Navíc náplně sedací části a opěrek jsou od sebe zcela oddělené, nedochází tudíž k sesypávání výplně opěrek do sedací části. Křesla i sofa jsou tvořena ze dvou vrstev. Vnitřní vrstva obsahuje polystyrenové kuličky, vnější potah je snímatelný.

Potah sedací soupravy je vyroben z odolného polyesteru. Potah je voděodolný, proto lze tuto sofu, určenou pro interiéry, krátkodobě používat i venku, letní deštík nebude problém. Rozhodně však nedoporučujeme tento nábytek dlouhodobě ponechávat venku, na to není určený – k tomuto účelu doporučujeme zakoupit obdobný venkovní nábytek z vedlejší kategorie. Povrch snadno očistíte vlhkou utěrkou, případně lze použít mýdlovou vodu. Potah lze prát v pračce, maximálně na 40 °C, běžným pracím práškem, bez aviváže. Na výběr máte ze spousty pestrých barev, našimi sedacími soupravami oživíte svoji domácnost i terasu a zpříjemníte si čas tam strávený. Pokud se Vám podaří potah poškodit, např. propálit a podobně, lze u nás pořídit samostatný potah na jednotlivé díly. Což je určitě výhodnější varianta, než nábytek vyhodit, jak by tomu bylo u mnoha konkurenčních sedacích vaků. Vnější potah má zakrytý zip, po jehož rozepnutí lze vyjmout vnitřní vak s náplní.

Vnitřní vak je vyroben z pevné, síťované látky – viz detail ve fotogalerii, která na rozdíl od netkané textílie, používané většinou konkurence, nedegraduje. U našich sedacích vaků se Vám tedy, na rozdíl od konkurence, nestane, že se vnitřní vak po čase rozpadne, a potah již nebude možné sejmout bez rozsypání výplně. Použitá síťovaná látka urychluje schnutí výplně v případě promáčení nábytku. Náplň lze velmi snadno ubrat či přidat, podle potřeby. V případě zájmu Vám můžeme dodat též náhradní náplně. Náplň je tvořena nehořlavými polystyrenovými granulemi, které splňují normu DIN 4102. Při styku s ohněm granule nehoří, smrsknou se na malý kousek tvrdého plastu.

Jedná se o ruční výrobu probíhající v EU – Litvě renomovaným výrobcem sedacích vaků Pusku Pusku, s velkým důrazem na kvalitu jak výroby, tak použitých materiálu, čemuž pak odpovídá orientace výrobce na západoevropské trhy - úspěšně působí například ve Francii, Německu a Skandinávii.

Při používání je nutno brát zřetel na to, že sedací vaky – sedačka Moog je určena k příjemnému sezení. Není povoleno do ní řezat, pálit ji, házet s ní, skákat na ni nebo se ji pokoušet jakýmkoliv dalším způsobem poškodit. Náplní jsou polystyrenové kuličky, je proto třeba zamezit přístupu dětí k náplni, kterou nelze konzumovat. To je zejména důležité zajistit v případě, že je nábytek poškozený.

UPOZORNĚNÍ: Fotografie je pouze ilustrační. Barva sestavy odpovídá barvě, která je uvedena na fotografii v levém horním rohu.

Rozměry:

Křeslo:

 • šířka: 125cm
 • hloubka: 95cm
 • výška: 65cm
 • váha: 16kg

Sofa:

 • šířka: 195cm
 • hloubka: 100cm
 • výška: 65cm
 • váha: 22kg

Vlastnosti povrchové textílie:

 • Složení: 100% polyester zesílený PVC
 • Odolnost proti prodření: 60 000 cyklů
 • Váha: 380g / m2
 • Voděodolná
 • Lze čistit i prát
 • Krátkodobě lze používat i venku

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.