Kolekce Fiore

Sedací soupravy a jídlení soupravy z umělého ratanu v této kategorii patří do kolekce Fiore holandské značky IRM. Tento nábytek z umělého ratanu má jiný barevný odstín výpletu než nábytek z kolekcí Perla a Brillante. Ratanový zahradní nábytek v této kategorii má konstrukci z práškově barvené oceli, proto je spíše vhodný pod střechu než do nechráněného prostoru. Umělý ratan je panenský materiál, žádný recyklát, proto je barevně stálý a odolný nejen vůči letním teplotám, ale i vůči mrazu.

Polstry a polštáře v krémové barvě jsou součástí dodávky a jsou zahrnuté v ceně. Potahy na polstry a polštáře jsou ušité ze speciální voděodolné látky s nanovláknem. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Nevyhovuje-li Vám ocelová konstrukce, není problém, máme velký výběr nábytku z umělého ratanu s hliníkovou konstrukcí, v samostatných kategoriích našeho e-shopu koupíte třeba sedací soupravy nebo jídelní sestavy a mnoho dalšího - jedná se o kolekce Perla a Brillante.

Ukázka a vyzkoušení nábytku je možná v našem skladě a showroomu na kraji Jihlavy, kousek od dálnice D1, po předchozí domluvě.


Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

200,- Kurýr

50,- navíc za dobírku


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.