Venkovní sofa Moog Beige

Obrázek
 • Obrázek Obrázek
 • Obrázek (1) Obrázek (1)
 • Obrázek (2) Obrázek (2)
 • Obrázek (3) Obrázek (3)
Skladem
Cena s DPH:
9 990,00 Kč

Stará cena: 12 990,00 Kč
Ušetříte: 3000 Kč
přidat ks
Kód SK180OBE
BARVA Béžová
NOSNOST POHOVKY 240 kg

Sofa Moog je vyrobena na principu sedacího vaku, nejedná se však o obyčejný sedací vak, ale o inovativní, designový kus zahradního nábytku. Díky nízké váze se s pohovkou lehce manipuluje. Výplní jsou polystyrenové kuličky, které jsou mnohem odolnější proti sesezení než levná polystyrenová drť používaná některými výrobci. Sofa je velmi pohodlná, náplň se ergonomicky přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Naše sedací vaky jsou opravdu hodně naplněné, v sofě Moog se nemusíte bát opřít, záda krásně drží, nelámou se, jak tomu bývá u některých levných, nekvalitních sedacích pytlů. Navíc náplně sedací části a opěrek jsou od sebe zcela oddělené, nedochází tudíž k sesypávání výplně opěrek do sedací části. Sofa je tvořena ze dvou vrstev. Vnitřní vrstva obsahuje polystyrenové kuličky, vnější potah je snímatelný.

Potah sofy je vyroben z certifikované umělé kůže, která je silná a odolná a je i voděodolná, proto ji lze používat nejen v interiéru, ale i venku. Avšak není vhodné, aby nábytek stál delší dobu ve vodě. Povrch sofy snadno očistíte vlhkou utěrkou, případně lze použít čistidla, ale pouze taková, která jsou přímo určena pro syntetickou kůži. Na výběr máte ze spousty pestrých barev, našimi pohovkami oživíte svou zahradu, terasu či bazén a zpříjemníte čas tam strávený. Pokud se Vám podaří potah poškodit, např. propálit a podobně, lze u nás pořídit samostatný potah nový. Což je určitě výhodnější varianta, než nábytek vyhodit, jak by tomu bylo u mnoha konkurenčních sedacích vaků. Vnější potah má zakrytý zip, po jehož rozepnutí lze vyjmout vnitřní vak s náplní.

Vnitřní vak je vyroben z pevné, síťované látky – viz detail ve fotogalerii, která na rozdíl od netkané textílie, používané většinou konkurence, nedegraduje. U našich sedacích vaků se Vám tedy, na rozdíl od konkurence, nestane, že se vnitřní vak po čase rozpadne, a potah již nebude možné sejmout bez rozsypání výplně. Použitá síťovaná látka urychluje schnutí výplně v případě promáčení nábytku. Náplň lze velmi snadno ubrat či přidat, podle potřeby. V případě zájmu Vám můžeme dodat též náhradní náplně. Náplň je tvořena nehořlavými polystyrenovými granulemi, které splňují normu DIN 4102. Při styku s ohněm granule nehoří, smrsknou se na malý kousek tvrdého plastu.

Jedná se o ruční výrobu probíhající v EU – Litvě renomovaným výrobcem sedacích vaků Pusku Pusku, s velkým důrazem na kvalitu jak výroby, tak použitých materiálu, čemuž pak odpovídá orientace výrobce na západoevropské trhy - úspěšně působí například ve Francii, Německu a Skandinávii.

Při používání je nutno brát zřetel na to, že sedací vak – sofa Moog je určena k příjemnému sezení. Není povoleno do ní řezat, pálit ji, házet s ní, skákat na ni nebo se ji pokoušet jakýmkoliv dalším způsobem poškodit. Náplní jsou polystyrenové kuličky, je proto třeba zamezit přístupu dětí k náplni, kterou nelze konzumovat. To je zejména důležité zajistit v případě, že je nábytek poškozený.

Rozměry:

 • šířka: 195cm
 • hloubka: 100cm
 • výška: 65cm
 • váha: 22kg

Vlastnosti povrchové umělé kůže:

 • Složení: 83% PVC, 15% polyester, 2% PU
 • Odolnost proti prodření: 120 000 cyklů
 • : 600g / m2
 • Voděodolná
 • Omyvatelná
Vyhledávač dle kódu
DOPRAVNÉ

200,- Kurýr

50,- navíc za dobírku


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5.000,- Kč s DPH a výše.

Přihlášení