ZAHRADNÍ JÍDELNÍ SESTRAVA SUMATRA II, TMAVĚ ŠEDÉ POLSTRY
Kód SUMATRA_II_GR
Barva Šedobéžová
Funkce Jídelní
Konstrukce z Duralu (hliník) + teak
Počet míst 8
Počet stolů 1
Polstry Ano
Deska stolu Obdélník
Šířka stolu 160/210 cm
Hloubka stolu 100 cm
Výška stolu 75 cm
Šířka křesla 58 cm
Hloubka křesla 62 cm
Výška křesla 85 cm
Nosnost 120 kg
Druh ratanu Plochý
Šířka ratanu 8 mm
Barva polstrů Tmavě šedá
30 990 Kč Původní cena: 41 410 Kč Ušetříte: 10 420 Kč
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu - jídelní souprava Sumatra II s 8 křesly Vittorio je pohodlné sezení určené k odpočinku na zahradě, terase, u bazénu ale i jako restaurační a kavárenský nábytek. Tato jídelní sestava z umělého ratanu nabízí pohodlné posezení pro 8 osob, sestává z rozkládacího týkového stolu a 8 křesel Vittorio. Jedná se o stylovou, populární kombinaci přírodního teaku a umělého ratanu.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má šedobéžovou barvu (viz detailní foto - každý proužek umělého ratanu je kombinací šedé barvy se slonovou kostí), což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Týkový stůl je vyroben z nového masivního týku o síle 3cm na desce stolu. Jedná se o sušené dřevo indonéského týku, které netrpí problémy typickými pro některé druhy týkového dřeva z Vietnamu. Stůl je rozkládací, ze 160 cm délky ve složeném stavu jej lze snadno prodloužit na 210 cm. Tento teakový stůl váží cca 32kg.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce křesel je vyrobena z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Polstry jsou potaženy voděodolnou látkou z olefinu, která vyniká pevností, stálobarevností, je odolná proti skvrnám, plísní, oděru a slunečnímu záření. Potahy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Barva polstrů je tmavě šedá, praktická na údržbu.
  • Teak je velmi tvrdé, pevné, pružné a trvanlivé dřevo, s vysokým podílem přírodního oleje, a proto je přirozeně odolné proti plísním a škůdcům a dobře odolává i vlivům počasí, včetně mrazu.
  • Barva teakového dřeva se bez ošetření mění ze žlutohnědé na stříbrošedou. Pro zachování původní barvy je potřebné jej napustit teakovým olejem, který Vám rádi dodáme – viz kategorie Příslušenství.

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

DOPRAVA ZDARMA PŘI KOUPI JAKÉHOKOLIV PRODUKTU

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Barva nábytku, případně polstů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

SHOWROOMY Náš umělý ratanový nýbytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.